Napsali o nás

Michal Bako z EMU: Nevidím zlo, neslyším zlo, přicházím o zaměstnance aneb proč se lidí ptát, jak se cítí v práci

22.9.2019 Na pracovním trhu dnešní doby nejsou lidi. Firmy si nemohou dovolit ztrácet zaměstnance. Ale ve skutečnosti nevědí, jestli ti jsou u nich spokojení.

Přejít na článek

Jak poznat, že se zaměstnanec chystá odejít? Česká aplikace to umí předpovědět

5.9.2019 V době, kdy je vysoká zaměstnanost, straší manažery odchod kvalitních lidí. Program české firmy zpracovává pocity zaměstnanců z práce a navrhuje manažerům, jak prostředí v práci zlepšit

Přejít na článek

Spokojenost zaměstnanců zvyšuje produktivitu firmy o 12 procent

3.9.2019 Ve chvíli, kdy se zaměstnanec rozhodne změnit zaměstnání, hraje při rozhodování 4x větší roli vidina spokojenosti než výše finanční odměny. Profesní spokojenost zaměstnance má prokazatelný vliv na věrnost zákazníka a zvyšuje produktivitu firmy o 12 procent.

Přejít na článek

Spouštěčem k odchodu zaměstnance je často relativní blbost, říká Michal Bako z EMU – aplikace měřící náladu zaměstnanců

3.9.2019 Odchody jsou to nejbolestivější, co firmu potká, a přitom lidé odcházejí kvůli sadě maličkostí. Cílem je snížit fluktuaci zaměstnanců pomocí jednoduchého sbírání dat o jejich náladě.

Přejít na článek

Už žádné šuškání na pracovišti. Díky aplikaci EMU můžete dát nadřízeným vědět, co vám vadí

29.7.2019 Spokojenost člověka v práci ovlivňuje spousta zdánlivých maličkostí: jestli má kde si sníst oběd, jestli ve stávajících vedrech je správně nastavená klimatizace nebo jestli si náhodou nějaký kolega nepřipisuje vaše zásluhy.

Přejít na článek

How Was Work This Week? Tell Your Phone!

16.7.2019 Bad communication, foul moods, and unpleasant office environments are among the problems that companies often leave unaddressed.

Přejít na článek

Český startup EMU, který měří náladu ve firmách, vstupuje do USA

19.6.2019 V dubnu jsme psali o novém projektu bývalého technického ředitele Rohlik.cz Michala Baka, který se rozhodl měřit náladu ve firmách a vylepšovat jejich pracovní prostředí.

Přejít na článek

Pomáhají zlepšovat náladu ve firmách

17.6.2019 Česká aplikace EMU řeší spokojenost zaměstnanců ve firmách a zaměstnavatelům a vedoucím umí poradit, na co a jak se v personální oblasti zaměřit k oboustranné spokojenosti.

Přejít na článek

Startup EMU měří náladu v českých firmách, od investorů už získal 20 milionů

18.4.2019 Blbá nálada je problém, se kterým se potýká řada firem. Někdy přitom stačí málo, aby se atmosféra vyčistila a lidé byli spokojenější.

Přejít na článek

Bývalý CTO Rohlíku Michal Bako chce měřit náladu v českých firmách. Na novou službu získal 20 milionů korun

17.4.2019 Na českém startupovém poli vzniká nový technologický projekt, který se však chce zabývat relativně netechnologickou a především nehmatatelnou záležitostí - startup EMU.

Přejít na článek